G-koupelny .. od návrhu po realizaci


NÁVRHY A REALIZACE:
DOPORUČUJEME
Chci zasílat novinky e-mailem:

MENU:
Představujeme Vám dlažbu s imitaci dřeva ovocných stromů - jabloň, broskev, meruňka, ořech.

Rádi bychom Vám představili oblíbené velkoformátové, ultratenké materiály, které svými vlastnostmi nabízí širokou škálu použití v interiéru i exteriéru.
Mezi přední výrobce velkoformátových materiálů patří italská společnost Panaria, která nabízí obklady a dlažby v různých designech jako je například imitace stěrek, dřeva, mramoru apod.
 

 

široké využití: koupelny, kuchyně, nábytek, haly, schodiště, terasy, bazény, fasády ...

moderní formáty: 1x3m, 1x1m, 1x0,5m ...

Retro styl je stále v oblibě a má mnoho příznivců.

Pokud i vy máte blízko k romantice a tají se vám dech při pohledu na interiér v secesním stylu, pak zde můžete zhlédnout alespoň zlomek z široké nabídky tohoto přenádherného stylu:


Vulcan - ekologické řešení proti vodnímu kameni

Vulcan chrání celý potrubní systém, zařízení a spotřebiče před škodami způsobenými usazením vodního kamene a korozí. Speciální impulsní technologie upravuje vodu pomocí elektronických impulsů bez použití solí či jiných chemikálií. Vodní kámen je vymýván ve formě jemného prášku.


Nimco - Kibo

Česká značka Nimco přichází s novou řadou koupelnových doplňků.                Exkluzivní série KIBO spojuje atraktivní hranatý design s elegancí.

 


Geberit Monolith

Geberit Monolith nabízí elegantní řešení montáže toalety v případě, kdy z různých důvodů není možné použít zabudovanou splachovací nádržku.

Vhodné např. při výměně staré toalety, kdy odpadá dilema mezi vysekáním starých obkladů a toaletou s viditelnou nádržkou. Tento nový sanitární modul pro WC mísy je možné nainstalovat na původní potrubí pouze za minimálních stavebních úprav. K dostání ve třech barevných provedeních skla: černé, bílé a mátově zelené.

Novinka roku 2010


Hansgrohe - PuraVida

PuraVida je tady. Poezie jednoduchosti a čistoty. Bílá barva v celé své kráse. Pocit uvolněnosti v koupelně. Ladně ženská, nadčasová a elegantní - taková je nová kolekce PuraVida.

Novinka roku 2009/2010


Keramag - iCon

Koupelnový nábytek iCon nabízí jednoduchý, moderní a nadčasový tvar umyvadel doplněný variabilním koupelnovým nábytkem s vysoce lesklým povrchem (bílá lesklá, platinová lesklá, karmínově červená lesklá).

Všechny sanitární předměty je možné pořídit s povrchovou úpravou KeraTect, která zabraňuje usazování nečistot, bakterií a vodního kamene.

Novinka roku 2009 – v prodeji od července 2009


Nimco - koupelnové doplňky

Nimco – česká značka koupelnových doplňků nabízí pro rok 2010 celou řadu novinek. Nové pedálové koše Nimco vynikají svým designem a jsou vyrobeny z vysoce ušlechtilé nerezové oceli. Nově jsou také v nabídce například stojánkové WC sety, drátěný program Axis či rozšíření série Unix.

V prodeji od října 2009


Geberit AquaClean

WC, které vám poskytne komfort při očistě vodou po použití toalety. Geberit AquaClean nabízí řešení i v případě, že právě neplánujete výměnu toalety. Geberit AquaClean má v nabídce vhodný model pro každou situaci – od jednoduchých sedátek až po kompletní wellness zařízení. Přehled modelů zde>>>

Novinka roku 2009