G-koupelny .. od návrhu po realizaci


NÁVRHY A REALIZACE:
DOPORUČUJEME
Chci zasílat novinky e-mailem:

MENU:

Od návrhu po realizaci

Přesto, že je naše firma poměrně mladá, díky mnohaletým zkušenostem v daném oboru se u nás setkáte jak s odborným přístupem tak se znalostmi sortimentu a problematiky koupelen. Sledujeme nové trendy designů a uplatňujeme je při vytváření grafických 3D návrhů. Pro realizace využíváme nejnovější stavební technologie.

1. Zaměříme + prokonzultujeme na místě
Poskytujeme kompletní servis, který začíná ve většině případů na místě budoucí realizace: přijedeme, zaměříme, poradíme a zkonzultujeme s Vámi veškeré technické záležitosti přímo na místě.

2. Připravíme grafický 3D návrh + nabídku
V naší vzorkovně si můžete vybrat ze široké nabídky obkladů, dlažeb a koupelnového vybavení. Nejdříve vypracujeme grafický 3D návrh a poté společně s Vámi doladíme dle Vašich připomínek jeho konečnou podobu.

3. Pomůžeme s výběrem
Pokud nemáte konkrétní představu o své budoucí koupelně, rádi Vám pomůžeme s výběrem obkladů, vhodného vybavení a s kompletním sladěním Vaši koupelny. Při vytváření realizační studie zohledňujeme Vaše prostorové, designové a finanční představy a požadavky.

4. Provedeme kompletní realizaci a vše co je s tím spojené
K Vámi vybranému konečnému řešení nabízíme možnost kompletní realizace. Od dodávky materiálů a výrobků až po zednické, vodoinstalační, elektroinstalační, obkladačské, malířské podlahařské a další interiérové práce.A tady už je řada jen na nás..Zajistíme koordinaci všech stavebních prací. Odpadnou Vám starosti kde sehnat v tu správnou chvíli vodaře či elektrikáře, jak by měli jednotlivé práce na sebe navazovat atd. Navíc při realizaci pro bytové účely dle § 48 zákona o DPH účtujeme kompletní dodávku (zabudovaný materiál + práce) se sníženou sazbou DPH.

5. Servis
Naše služby nekončí prodejem výrobků nebo předáním zakázky, ale zajišťujeme i záruční a pozáruční servis dodaného vybavení koupelen.

Zavolejte nám a my si pro Vás uděláme čas